У Кам'янському оновлено склад Молодіжної ради міста

чт, 10/06/2022 - 16:50
Автор: Администратор
У Кам'янському оновлено склад Молодіжної ради міста

З метою забезпечення ефективної діяльності Молодіжної ради Кам’янського щорічно протягом вересня відбувається оновлення її складу. 

Щоб сформувати дієвий склад ради, цьогоріч фахівці Управління молоді та спорту міської ради спільно із керівництвом Молодіжної ради провели відбір нових кандидатів у три етапи:

- з 1 по 18 вересня було оголошено набір до лав Молодіжної ради (усім охочим необхідно було заповнити онлайн-заявку на вступ до ради);

- 28 вересня в Музеї історії міста відбулася звітна конференція Молодіжної ради (детальніше – за посиланням);

- 30 вересня та 3 жовтня в Управлінні молоді та спорту проводились індивідуальні співбесіди з кандидатами.

Цьогоріч на вступ до Молодіжної ради було подано 80 заявок від вмотивованих молодих людей. Вони прагнуть змінювати життя нашої громади на краще, зазначають в Управлінні молоді та спорту.

За результатами відбору до оновленого складу Молодіжної ради увійшла 51 особа, 30 з них – новообрані члени, у жовтні вони отримають відповідні посвідчення. Інші вже раніше здійснювали діяльність у раді.

Довідка

Молодіжна рада Кам’янського – це інструмент молодіжного «голосу», який дає можливість почути молодих людей. Координація діяльності ради здійснюється Управлінням молоді та спорту Кам’янської міської ради.

Джерело

Читайте також: У Кам’янському провели відкритий чемпіонат міста з шашок-100

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров