Прем’єра вистави «Хто я є?», другий показ детективу «Мишоловка» та інші події цього тижня у театрі Кам’янського

пн, 03/20/2023 - 12:35
Автор: Администратор
Прем’єра вистави «Хто я є?», другий показ детективу «Мишоловка» та інші події цього тижня у театрі Кам’янського

Головна подія у театрі ім. Лесі Українки на цьому тижні – це прем’єра вистави «Хто я є?», яка стане справжньою театральною провокацією і яку у театрі не рекомендують дивитися особам, молодшим за 18 років.

Також на цьому тижні на Основній сцені театру відбудеться другий показ детективу «Мишоловка» за однойменною п’єсою Агати Крісті. Прем’єра цієї вистави два тижні тому викликала великий ажіотаж у театральної публіки Кам’янського, квитки на неї було повністю розкуплено заздалегідь. А ще у репертуарі театру на цей вікенд концертна програма «У ритмі вальсу», вистава-співбесіда «Метод Гронхольма» та казка «Бременські музиканти»

Нова сцена, камерна зала (вул. М. Лисенка, 24)

23 березня, 18:00 – «У Ритмі вальсу», концертна програма в виконанні  струнної групи оркестру під керуванням зас. артиста України О. Володіна та артистів драми.
Цей концерт для тих, хто закоханий у вальс, у цей вічно юний танець, чарівності якого вже два століття підкорюється весь світ. Вальс зближує, зачаровує і надихає. Люди всіх національностей, віку та віросповідань за допомогою вальсу без жодних перекладачів легко знаходять спільну мову. Цей великий маг і чарівник супроводжує нас і в хвилини радості, і в хвилини смутку.
До програми увійшли вальси Йоганна Штрауса, Імре Кальмана, Лео Деліба,  Дмитра Шостаковича, Арама Хачатуряна,  Іллі Шатрова, Іона Івановичі, Андрія Петрова, Ігоря Шамо, Євгена Доги.

Основна сцена (пл. 250-річчя міста, 2)

24 березня, 18:00 – Прем’єра! «Хто я є?», театральна провокація на 1 дію (18+) за п’єсою Славомира Мрожека «Емігранти».
Двоє чоловіків, дві долі, два характери, дві протилежності. Вони з різних поколінь та просто – з різних світів! Але є те, що їх поєднує. Вони – ЕМІГРАНТИ. Вони можуть тільки мріяти про свій дім, кар’єру, славу, затребуваність. Вони сперечаються про свободу і рабство, іронізують над абсурдом своєї дійсності, кепкують над наївними уявленнями один одного. Сміх і сльози, товариство та зрада, туга за Батьківщиною та мрії про краще життя, іронія та щирість – все в цій азартній суперечці, у фіналі якої немає і не може бути переможця.
Не рекомендуємо дивитися особам, молодшим за 18 років.
Прем’єрою вистави-провокації «Хто я є?» за п’єсою Мрожека «Емігранти» театр ім. Лесі Українки відкриває новий театральний простір – «Сцену на сцені».

25 березня, 16:00 – Прем’єра! «Мишоловка. Вбивство На Калвер-стріт», детектив на 2 дії за п’єсою Агати Крісті.
Дія вистави відбувається в засніженому приватному пансіоні, де через непогоду застрягли семеро його мешканців.  Раптом у пансіон заявляється поліцейський сержант і повідомляє, що тут має статися злочин. Хтось із тих, хто перебуває в пансіоні – майбутня жертва, а хтось – убивця… Страх поселяється в готелі… Неприязнь, підозри, ненависть змінюють постояльців, та їхніх господарів! Минуле повертається, породжуючи серію таємничих убивств.

26 березня, 11:00 – «Бременські музиканти», музична казка (5+) за мотивами казки братів Грімм.
Відомі наувесь світ артисти – Трубадур та його друзі Осел, Кіт, Пес і Півень –  зіграють для вас веселу історію з неймовірними пригодами про те, як Принцеса, незважаючи на заборону татуся Короля та на підступи лихих лісових розбійників, боролася за щастя із коханим. І не тільки зіграють, а ще і заспівають, і станцюють.

26 березня, 16:00 – «Метод Гронхольма», вистава-співбесіда (18+), за п’єсою Жорді Гальсерана
Сучасний офіс великої корпорації. Кожен з чотирьох героїв сподівається обійняти вакантну посаду топ-менеджера, кожен розраховує на індивідуальну співбесіду. Але кандидатам доведеться спілкуватися тільки один з одним, дотримуючись дивних вказівок невидимих екзаменаторів.
Спектакль – лауреат Вищої театральної премії Придніпров’я «Січеславна-2014» в номінаціях: «Краща режисерська робота» і «Кращий акторський ансамбль».
Не рекомендуємо дивитися особам, молодшим за 18 років.

Тел. каси: (068) 680 74 30 

Читайте такожУ Кам'янському виступить відомий український комік Юрій Великий

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров