“Естетки” з Кам’янського перемогли на чемпіонаті України і готуються до виступу на Кубку світу в Болгарії

Понеділок, 20/03/2023 - 09:15 42

З 17 по 19 березня у Вінниці проводився чемпіонат України з естетичної групової гімнастики у короткій програмі.

У спорткомплексі “Нокаут” змагалися команди з Києва, Запоріжжя, Сум,  Дніпра, Вінниці, Кам’янського та інших міст. Загалом взяли участь близько 80 гімнасток.

Команда “Delice” посіла друге місце. У її складі виступають 6 вихованок кам’янської ДЮСШ №4: Єлизавета Кобринська, Єлизавета Пивоварова, Таїсія Качка, Аліса Костенко, Єва Яковлева, Анна Степовенко.

Також цими днями пройшов Всеукраїнський турнір “Подільські  зорі” у довгій програмі, де наша команда посіла перше місце.

Вже за тиждень кам’янчанки у складі національної збірної вирушать до Болгарії на Кубок світу з естетичної групової гімнастики.

Джерело: ДЮСШ №4

У Кам'янському продається будівля в центрі міста

Теґи: гімнастика кам'янськеновининовини кам'янськогоспорт кам'янськеспорт Каменскоеэстетическая гимнастика Каменское