На войне погиб каменчанин Вадим Пильгуй

ср, 09/21/2022 - 12:13
Автор: Администратор
На войне погиб каменчанин Вадим Пильгуй

10 апреля во время участия в боевых действиях, направленных на обеспечение мер по национальной безопасности, обороне, отпору и сдерживанию вооруженной агрессии, погиб старший лейтенант Вадим Пильгуй.

Об этом сообщил мэр Каменского Андрей Белоусов.

"Від імені усієї громади, Кам’янської міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе висловлюю глибокі співчуття рідним і близьким полеглого захисника, поділяючи тяжкий біль утрати.

Вадим Пільгуй народився 14 травня 1970 року. У 1991 році закінчив Волзьке вище військове будівельне училище. Працював заступником начальника охорони на "Інтерпайп Сталь". Був учасником АТО/ООС. З перших днів повномасштабної війни боронив незалежну Україну. У нього залишилася дружина та два сини.

Війна – жорстока і безжальна, й, на превеликий жаль, родичі не завжди можуть провести в останню путь свою рідну людину, а громада – належним чином віддати шану полеглим в бою Героям. 

Факт смерті Вадима Пільгуя встановлений рішенням Баглійського районного суду від 10 червня, та через непереборні обставини поховати Героя немає можливості. 

Ми пам’ятаємо кожного, хто віддав за наше мирне українське небо найцінніше – своє життя.

Доземний уклін воїну-захиснику! Вічна пам’ять і слава Герою!" – написал на своем телеграм-канале Андрей Белоусов.

Читайте главные новости nashreporter.com в социальных сетях Facebook, Telegram, Twitter

Новости партнеров