У Кам’янському провели відкритий чемпіонат міста з шашок-100

Середа, 05/10/2022 - 15:00 36

Змагання відбулися 4 жовтня на базі КЗ «Ліцей №40» КМР. Всього в турнірі взяли участь 11 шашкістів з Кам’янського віком до 10 років. Протягом 3,5 годин вони виборювали звання чемпіона міста серед спортсменів до 10 років. Організаторами виступили міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Управління молоді та спорту міської ради і Федерація шашок міста Кам’янське.

Початок змагань довелося відкласти майже на годину через повітряну тривоги, що пролунала за десять хвилин до зазначеного часу старту турніру. Дітлахи, судді та батьки організовано спустилися у бомбосховище при навчальному закладі. Коли ж небезпека минула, чемпіонат все ж таки розпочався…

З самого початку лідерство у турнірі захопили Мирослава Бердник, Артем Семенюк та Ілля Терехов. Протягом чотирьох турів вони між собою ділили перше-друге-третє місця. Але у V турі спочатку пригальмував Артем, а трохи згодом, у передостанньому турі, зазнав поразки і Ілля. Тим не менш у медальний залік потрапили всі троє.

В боротьбі за перемогу найкращі шанси в останньому турі мали Анна Завгородня та Мирослава Бердник. Ці дві дівчинки в особистому протистоянні мали вирішити долю абсолютного переможця та переможця серед дівчат. Перемогу здобула більш досвідчена Мирослава, яка у підсумку стала не тільки чемпіонкою міста Кам’янське серед дівчат, а й першою серед усіх учасників чемпіонату. Другою фінішувала Анна Завгородня. Замкнула жіночу трійку призерів Катерина Сич, яка перемогою в останньому турі вирішила одразу два завдання – потрапила у призери та кваліфікувалася на наступний турнір серед спортсменів до 13 років.

У хлопців і зовсім було важко вгадати, хто стане чемпіоном. Після підведення підсумків головним арбітром Ігорем Губарєвим одразу трьома шашкістами була набрана однакова кількість очок – по 10. Найкращим коефіцієнт виявився у Артема Семенюка – він став переможцем. Другий – Ілля Снітько, який, незважаючи на стартову поразку, зумів у семи зустрічах п’ять разів виграти. Бронзовим призером став Ілля Терехов, який впевнено йшов протягом усієї турнірної дистанції і лише в останньому турі йому не поталанило з жеребом.

Наступним буде відкритий чемпіонат міста Кам’янське серед спортсменів до 13 років, який відбудеться у суботу, 8 жовтня. Місцем проведення стане КЗ «Ліцей №40». Початок змагань – 10:00.